Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.
Dom ProduktySprzęt do testowania płynów wiertniczych

Wygodny sprzęt do testowania płynów wiertniczych Typ B z obudową ze stali nierdzewnej

Chiny Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Profesjonalny producent elementów stałych. Ekrany wibracyjne zastępcze Derrick mają długi czas serwisowania i dobre traktowanie. Bardzo nam pomagają!

—— Pan Samir

Kupiłem 10 sztuk pomp odśrodkowych TRSB8 * 6-12J od TR Solids Control. Są ładne i naprawdę mają dobrą jakość i troskliwą obsługę posprzedażną!

—— Pan Warren

Zamówiliśmy zestaw systemów błotnych dla naszego pola wiertniczego pola naftowego, produkt TR wykazał dobrą wydajność w miejscu. Bardzo nam się to podoba!

—— Diego Olbrich

Ekrany wibracyjne TR mają najwyższą jakość i dobrą cenę. Kupujemy je od TR przez ponad 4 lata.

—— Nghiem Thic Hai

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Hossein Jafari

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Pani Crina

Zaczynamy używać TRZS703 Shale Shaker od 2012 roku, teraz mamy 8 zestawów pracujących na terenie naszego klienta na polu naftowym, idealna maszyna w rozsądnej cenie.

—— SA Kazi

Im Online Czat teraz

Wygodny sprzęt do testowania płynów wiertniczych Typ B z obudową ze stali nierdzewnej

Convenient Drilling Fluid Testing Equipment B Type With Stainless Steel Case
Convenient Drilling Fluid Testing Equipment B Type With Stainless Steel Case

Duży Obraz :  Wygodny sprzęt do testowania płynów wiertniczych Typ B z obudową ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Xi'an, Chiny
Nazwa handlowa: TR Solids Control
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: Wpisz B
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Skrzynia paletowa lub drewniana
Czas dostawy: W ciągu 15 dni od złożenia depozytu
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 szt. Miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Wpisz B Składać się z: Model ZNG, Model ZNS-2, Model YM, Model ZNH-1 i Model ML
High Light:

sprzęt do płuczki wiertniczej

,

sprzęt do badania błota

Analizator płynów wiertniczych polowych typu B

1. Podsumowanie

Analizator płynów wiertniczych z polem typu B jest wielofunkcyjny, a wszechstronny analizator krycia można zastosować do drążenia eksploracji pola i pola. Pudełko do kojarzenia zawiera urządzenie do płukania płynów wiertniczych Model ZNG, prasę do filtrów średniociśnieniowych Model ZNS-2, miernik gęstości cieczy Model YM, urządzenie do badania zawartości piasku błotnego Model ZNH-1, wiskozymetr lejkowy model MLN-4 i inne wyposażenie. Powyższe aparaty są umieszczane w obudowie ze stali nierdzewnej. Jest wygodny i niezawodny w użyciu, jest elastyczny i bezpieczny w przenoszeniu.

  1. Aparat do pomiaru zawartości cieczy wiertniczych model ZNG służy do oddzielania i określania objętości wody, oleju i ciała stałego w próbce płynów wiertniczych. Podgrzej znaną objętość wody płuczkowej płynowi próbkę w destylatorze i spraw, aby skład fazy ciekłej wyparował, a następnie skropl i zbieraj go w cylindrze miarowym. Odczytaj ilość oleju i wody bezpośrednio na cylindrze pomiarowym. Całkowita objętość substancji stałych (zawieszonych i rozpuszczonych substancji stałych) jest równa całkowitej objętości próbki minus objętość cieczy. Wszystkie rozpuszczone substancje stałe pozostawia się w destylatorze, tak że można obliczyć objętość rozpuszczonej substancji stałej. Można również obliczyć objętość substancji o niskiej masie właściwej i materiale ważącym, która jest podstawą poznania lepkości i lepkości płynów wiertniczych na bazie wody, kontrolując filtrację. Charakteryzuje się prostą strukturą i wygodną obsługą. Jest to idealna aparatura w laboratorium i na polu.
  2. Prasa filtracyjna średniego ciśnienia Model ZNS-2: Wlać określoną ilość płuczek wiertniczych do cylindrycznego płuczki wiertniczej i zamocować pokrywę miski. Przełóż źródło gazu i wyreguluj ciśnienie do 0,69 MPa. Otwórz zawór uwalniania powietrza i pozwól, aby gaz dostał się do miski z płuczkami wiertniczymi. Ma powierzchnię filtrującą 45,6 ± 0,6 cm 2 (1 ± 0,1 in 2 ). Ciśnienie jest dostarczane przez gaz, który przechodzi przez regulator. Zarejestrować czas przesączu, objętość filtratu i grubość błota. Jest szeroko stosowany w dziedzinie ropy naftowej, eksploracji geologicznej i laboratorium do analizy i określania płynów wiertniczych.
  3. Miernik gęstości cieczy model YM jest specjalnym urządzeniem do określania gęstości cieczy wiertniczych i innych płynów. Jest szeroko stosowany w dziedzinie ropy naftowej, eksploracji geologicznej i analizie laboratoryjnej oraz określaniu gęstości cieczy. Charakteryzuje się stabilnymi danymi pomiarowymi i wysoką precyzją.
  4. Aparat do płukania błota modelowego ZNH-1 jest prostym, niezawodnym, skutecznym i dokładnym narzędziem do określania zawartości piasku błotnego. Zawartość piasku w mule jest procentem objętościowym piasku, który nie może przejść przez sito 200 mesh (średnica piasku jest większa niż 0,074 mm).
  5. Wiskozymetr lejkowy typu MLN-4 jest prostym przyrządem do pomiaru lepkości płynów wiertniczych. Jest produkowany zgodnie ze standardem API. Pozwól danej ilości płuczek wiertniczych wypłynąć z leja. Zmierz czas, aby potwierdzić lepkość. Charakteryzuje się prostą strukturą i wygodną obsługą. Instrument jest szeroko stosowany w takich działach jak wydobycie ropy naftowej i geologii.

2. Model

W pudełku typu B znajdują się następujące instrumenty:

1) Model ZNG

2) Model ZNS-2

3) Model YM

4) Model ZNH-1

5) Model MLN-4

Szczegóły kontaktu
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613186019379

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)